За наш партньор от Република Чехия – международна производствена компания, търсим отговорни и мотивирани кандидати, за позицията:

СЛУЖИТЕЛИ АВТОМОБИЛНА ИНДУСТРИЯ /МОЖЕ И БЕЗ ОПИТ/

За позицията Ви предлагаме:
• Осигурено настаняване и транспорт до гр. Бор /област Пилзен/;
• Трудов договор и реални осигуровки;
• Конкурентно възнаграждение /1700 – 2000 лв./;
• Гъвкаво работно време /първа и втора 06-14 ч. и 14-22 ч./;
• Подсигурен транспорт до работното място.

Изисквания към кандидатите:
• Средно образование;
• Отговорно отношение към процеса, стриктно спазване на вътрешната дисциплина и правила;
• Възможност за работа на смени /първа и втора смяна/;
• Желание за дългосрочна ангажираност и мотивация.

Задълженията Ви ще включват:
• Изпълняване на задачи, свързани с технологичния процес;
• Произвеждане на качествени продукти, съобразно изискванията на компанията;
• Работа с лични предпазни средства и спазване на изискванията за безопасност и здраве при работа.
• Предишен производствен опит ще се счита за предимство.

Възможност за започване веднага!

При проявен интерес изпращайте Автобиография на:
office@gm-hragency.com
Тел. за контакт: +359 877 100 481, +359 877 100 497
“Джи Енд Ем 7887” ЕООД притежава Удостоверение № 2636 / 22.10.2018г. от Министерство на труда и социалната политика.
Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите

Кандидатствай онлайн

Полетата отбелязани с (*) са задължителни.