За наш корпоративен клиент от Чехия, един от най-големите производители на електроника и компютърни компоненти, които произвежда за други фирми. Тeхните продукти включват Mac mini, iPod, iPad и iPhone за Apple, PlayStation(2,3,4) за Sony, дънни платки за Intel, мобилни телефони за Motorola и много други…
Работното място се намира на 60км. от Прага.
Естество на работа – работа на поточна линия, монтаж, опаковане на продукцията според инструкции, лепене на етикети, сканиране.
Работи се на 12 часови смени, дневни и нощни.
Заплащане:
• Основна – 18 850 CZK / 741 €
• Бонус за работа на смени- 2 000 CZK / 78,1 €
• Бонус за продуктивност – 1 000 CZK / 39,1 €
Минимална гарантирана брутна заплата 21 850 CZK / 859 €
Чисто месечно възнаграждение – 17 120 CZK / 673 €
Допълнителни заплащания:
• Извънреден труд (пон.-пет.) – 28% от средното възнаграждение
• Извънреден труд (съб.-нед.) – 40% от средното възнаграждение
• Работа през национален празник – 100%
• Доплащане за нощен труд – 15% от средното възнаграждение
• Доплащане за спешно повикване – 10% от средното възнаграждение
Осигуряваме:
• Безплатно настаняване
• Намаление в заводската столова
• Едногодишен трудов договор
• Правилно внасяни здравни и социални осигуровки
• Редовно заплащане всеки месец на 15-то число
• 16,5 дни платен годишен отпуск(12-часова смяна)
• Координатор от България, който да съдейства при комуникацията с ръководството и при други ситуации, когато е необходимо
• Право на седмични аванси
Изисквания:
• Минимално основно образование
• Добра физическа кондиция
• Сръчност и внимание при изпълняване на работните задължения
• Основни компютърни умения
Тестове за постъпване на работа:
1. Смятане – 15 задачи, 5мин.
2. Тест за интелигентност(IQ) – 5мин.
3. Тест – работа според инструкции 3мин.
При проявен интерес може да се свържите с нас на: +359 877 100 481, +359 877 100 497
“Джи Енд Ем 7887” ЕООД притежава Удостоверение № 2636 / 22.10.2018г. от Министерство на труда и социалната политика.
Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидати

Кандидатствай онлайн

Полетата отбелязани с (*) са задължителни.