Почистващ персонал на ресторанти и детски център за Маастрихт

Описание на длъжността/Отговорности:
Работа, която трябва да се извърши: прахосмукачка, избърсване, почистване на прозорци, почистване на мокри помещения, почистване на плочки и почистване на кухненски плотове, премахване на паяжини, прах и др.

Изисквания към кандидатите
Образование:
Средно образование
Специализация:
Почистване
Опит:
За предпочитане на подобна позиция
Езиковия умения:
Английки език, мин. ниво А1-А2, или
Немски език А1-А2
Шофьорска книжка:
Да – задължително условие – категория В
Заплащане и условия на заетост
Заплата:
1750 Евро (бруто)/
Система на заплащане:Месечно
Месторабота:Маастрихт
Начална дата за започване:
Веднага
Период на договора /срочен, постоянен/: срочен с опция за безсрочен
Срок на изпитване 1 месец
Работно време: на смени – 05ч.-11ч. / 18.00ч.- 22.00ч .
Бр. работни часове на седмица:
40 часа седмично- макс. 44 часа
Настаняване:
Подсигурено от Работодател в Ланакен на 8.5км. от месторабота и центъра на Маастрихт
Други:
Кандидатите трябва да умеят да управляват служебен лек автомобил до работните места за почистване, които са в центъра на Маастрихт
Възможност за работа в екип, мотивирани, приятелски и поддържан външен вид, съвестност и задълбоченост, надеждност, спазване на фирмената политика на компанията
Моля, при проявен интерес изпращайте Автобиография на:
office@gm-hragency.com
Тел. за контакт: +359 877 100 481, +359 877 100 591, +359 877 100 497
“Джи Енд Ем 7887” ЕООД притежава Удостоверение № 2636 / 22.10.2018г. от Министерство на труда и социалната политика.
Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.

Кандидатствай онлайн

Полетата отбелязани с (*) са задължителни.